کاشت مو در شیراز | هزینه کاشت مو در شیراز

کاشت مو در شیراز

ریزش و ترس از طاسی یکی از دغدغه های اصلی آقایان در رابطه با زیبایی چهره می باشد. ریزش موها به دلایل مختلفی می تواند سرعت بگیرد و از حالت طبیعی خارج شود. درمان های متعددی از جمله تغییر سبک زندگی، تغییر رژیم غذایی و درمان های پزشکی از جمله مزوتراپی سر می تواند از ریزش موها و بروز طاسی تا حد زیادی کمک کند. اما اگر دچار طاسی شویم و از ظاهر خود احساس نارضایتی داشته باشیم چه باید کرد؟ همانطور که در مقالات مختلف اشاره کردیم کاشت مو یک درمان قطعی برای بدست آوردن مجدد موهای شما می باشد. کاشت مو در شهرهای مختلف کشورمان و در کلینیک های زیادی در حال انجام است. یکی از شهرهای بزرگی که بسیار مراجعه کننده در امر کاشت مو دارد شیراز می باشد. کاشت مو در شیراز به روش های مختلفی انجام می شود. اما در اغلب موارد شاهد آن هستیم که در بسیاری از مراکز کاشت موی شیراز از روش های سنتی و قدیمی که بازدهی پایینی دارند استفاده می شود.

کاشت مو چیست؟

کاشت مو یا پیوند طبیعی و دائمی مو را میتوان مجموعه اقدامات تخصصی پزشکی جهت برداشت مو از نقاط دیگر بدن مخصوصا بانک موی پشت سر و پیوند آن ها به محل طاسی نامید. کاشت مو به چند روش انجام می شود. در کلینیک کاشت موی ونک که از سوی مراجعه کنندگان محترم عنوان بهترین کلینیک کاشت موی تهران را دریافت نموده است، کاشت مو به روش های FIT و FUT و SUT انجام می شود.

مراحل انجام کاشت مو

مراجعه کنندگان به کلینیک کاشت مو ونک پس از تعیین وقت تلفنی با مراجعه به کلینیک به صورت رایگان مشاوره می شوند. این مشاوره می تواند در مرحله اول برای عزیزانی که از شهرهای دیگر کشورمان هستند به صورت آنلاین صورت بگیرد.

پس از مشاوره و معاینه بیمار توسط پزشک متخصص، روش کاشت مو با توجه به شرایط و نیاز بیمار تعیین می شود. و وقت کاشت برای مراجعه کننده مشخص شده و به آزمایشگاه برای انجام آزمایشات لازم قبل از کاشت معرفی می شود.

در روز کاشت بیمار با مراجعه به کلینیک به اتاق عمل منتقل شده. و پس از انجام بی حسی موضعی در ناحیه برداشت، پرسنل متخصص کاشت مو مراحل برداشت مو را از بانک مو شروع می کنند. پس از پایان مراحل برداشت محیط مورد نظر پانسمان شده و بیمار آماده کاشت می شود. تمامی مراحل در طول یک روز انجام می شود.

دلایل مراجعه به تهران برای کاشت مو

همانطور که اشاره شد کاشت مو در شیراز به روش های مختلفی انجام می شود. اما در کلینیک کاشت موی ونک روزانه شاهد مراجعه افراد زیادی از شهرستان های مختلف از جمله شیراز برای انجام کاشت مو هستیم. دلیل اصلی این موضوع هم به کار گیری روش های پیشرفته کاشت مو در کنار کادر متخصص کاشت مو می باشد که در نهایت می تواند بیشترین بازدهی و کمترین عوارض را داشته باشد. همچنین هزینه های کاشت مو در شیراز به مراتب بالاتر از کاشت مو در تهران می باشد و اکثر مراجعه کنندگان ترجیح میدهند کاشت مو در تهران را جایگزین کاشت مو در شیراز کنند تا در کنار صرف هزینه پایینتر از کیفیت و بازدهی بالا و مطمئن آرامش خاطر را به خود هدیه دهند.