عمل پیوند موی طبیعی و یا کاشت مو یکی از عمل های زیبایی بسیار پرطرفدار در کشورهای مختلف دنیا می باشد. کاشت موی طبیعی به چند روش مختلف و با استفاده از ابزارهای پزشکی دقیقی انجام می شود. که محبوب ترین و موفق ترین روش های کاشت مو تا به امروز روش های FUE, SUT, BHT, FUT,FIT می باشد.

در کشورهای مختلفی که عمل کاشت مو انجام می شود از روش های ذکر شده برای انجام پیوند موی طبیعی استفاده می شود. و میتوان گفت تمامی عمل های کاشت موی دنیا با یکی  از این روش ها انجام میپذیرد.

بهترین کشور برای انجام کاشت مو

همانطور که گفتیم در کشورهای مختلف دنیا کاشت مو با یکی از روش های معمول انجام می شود. اما سوالی که برای بسیاری از افراد پیش می آید این است که در چه کشوری کاشت مو انجام بدهم بهتر است؟

کیفیت و میزان موفقیت عمل کاشت مو به عوامل مختلفی از جمله مهارت و تجربه پزشک و همچنین تیم درمانی، مکان و شرایط محیطی مرکزی که کاشت مو در آنجا انجام می شود و همچنین ابزار پزشکی مورد استفاده که میتوانند مهمترین عوامل در هرچه بهتر انجام شدن کاشت مو باشند. در کنار این عوامل میزان هزینه قابل پرداخت میتواند مهمترین مساله در انتخاب مرکز و کلینیک کاشت مو باشد.

در کشورهای اروپایی کاشت مو در آلمان ، همچنین کاشت مو در استانبول ترکیه بسیار پرطرفدار است و مراجعه کنندگان زیادی از کشورهای مختلف جهت انجام کاشت مو به ترکیه و آلمان سفر می کنند. کاشت مو در ترکیه و آلمان به دلایل مختلفی مورد توجه قرار گرفته است که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم

کاشت مو در ترکیه

کشور ترکیه در سالیان اخیر به پیشرفت های بسیاری در زمینه کاشت مو دست یافته است و توانسته از این طریق مراجعین بسیاری را از کشورهای اطراف و حتی قاره های دیگر جهت انجام کاشت مو به ترکیه جذب کند.

مزایای کاشت مو در ترکیه

کشور ترکیه و شهر استانبول با توجه به دارا بودن جاذبه های گردشگری بسیار زیاد میتواند برای مراجعین کاشت مو در طول زمان حضور در این کشور لحظات خوبی را رقم بزند و سفر آن ها به غیر از درمانی سیاحتی نیز باشد. اما این نمی تواند مهمترین دلیل و مزیت برای انتخاب ترکیه جهت کاشت مو باشد.

عمل های زیبایی و به خصوص عمل کاشت مو در کشورهای اروپایی و آمریکا و همچنین کشورهای عربی بسیار پرهزینه است. اما در بهترین کلینیک های کاشت مو در ترکیه هزینه های تمام شده انجام این عمل میتواند تا 80 درصد ارزان تر از سایر کشورها باشد. لذا طبیعی است که یکی از مهمترین مقاصد برای کاشت مو کشور ترکیه و بخصوص شهر استانبول باشد.

معایب کاشت مو در ترکیه

همانطور که گفته شد به غیر از هزینه های کاشت مو مهارت و تجربه پزشک و تیم درمانی و همچنین ابزار مورد استفاده در موفقیت وانجام بهتر عمل بسیار مورد اهمیت است. در کشورهای اروپایی مانند آلمان از به روز ترین و دقیق ترین ابزار و ربات ها جهت برداشت و کاشت موها استفاده می شود که در کشور ترکیه به دلیل قیمت بالای این ابزارها مورد استفاده قرار نمیگیرند.

کاشت مو در ایران و آلمان

تیم تخصصی کاشت موی طبیعی دکتر مهشید رفتاری با دو شعبه در ایران و آلمان و با تکیه بر دانش و تجهیزات مدرن آمریکایی و اروپایی توانسته است هزینه هایی معادل با هزینه کاشت مو در کشور ترکیه و با نتایجی بسیار با کیفیت تر و تراکم بسیار بالا رضایت مراجعین را تا بیش از 90درصد کسب نماید.

مراجعین ما در شعبه کاشت مو آلمان ( شهر هامبورگ ) عموما از کشورهای عرب زبان ( کویت، عمان، بحرین، امارات، عراق و عربستان ) ، ترکیه، انگلستان، افغانستان، تاجیکستان، گرجستان و سایر کشورهای اروپایی می باشند.

کاشت ابرو آلمان

جهت رزرو وقت در شعبه ایران (تهران) با شماره های زیر تماس بگیرید

جهت رزرو وقت در کشور آلمان با شماره های زیر از طریق واتساپ در تماس باشید: