بیشتر مردان در سنین بالای 50 سال موهای سر خود را به مرور زمان از دست میدهند. در بسیاری از آنها شروع ریزش ها از سنین پایین است و حتی مشاهده شده است افرادی در سنین زیر 20 سال موهای خود را از دست داده اند و دچار طاسی در ناحیه سر شده اند.

آیا شما هم دچار ریزش مو شده اید؟ چه دارو ها و درمان هایی برای کنترل ریزش موی خود امتحان کرده اید؟ در رابطه با کاشت مو چه میدانید؟ روش های کاشت مو را می شناسید؟ آیا کاشت مو در تمام دنیا به یک کیفیت انجام می شود؟ کاشت مو در فرانسه ، آلمان و سایر کشورهای اروپا با چه هزینه و کیفیتی در حال انجام است؟

در ادامه این مطلب با موضوعیت کاشت مو در فرانسه و آلمان به شرح مختصر این عمل زیبایی می پردازیم.

بهترین کشور برای انجام کاشت مو

در سالیان اخیر عمل کاشت مو در سراسر دنیا طرفداران بسیاری پیدا کرده است و به دلیل دائمی بودن این عمل زیبایی محبوبیت بسیاری دارد. کاشت مو در بسیاری از کشورهای دنیا در حال انجام است.

با توجه به پیشرفت های علم پزشکی میتوان گفت کاشت مو در کشورهای پیشرفته دنیا با کیفیت بالاتر و کمترین عوارض انجام می شود.

با توجه به آمار و درصد موفقیت های پزشکی میتوان گفت پزشکان ایرانی از جمله بهترین و موفق ترین پزشکان دنیا در زمینه عمل های زیبایی و به ویژه کاشت مو به شمار می آیند. تعداد افراد زیادی که از کشورهای همسایه به ایران جهت انجام عمل های زیبایی سفر می کنند میتواند گواهی بر این موضوع باشد.

کاشت مو در فرانسه

همانطور که گفته شد کاشت مو در کشورهای پیشرفته با کیفیت بالاتری انجام می شود. دلیل این موضوع استفاده از ابزار پزشکی مدرن و بروز است که در کشورهای اروپایی مانند آلمان، انگلیس، فرانسه و … به راحتی قابل دسترسی هستند.

بهره مندی از جذابیت های توریستی کشور فرانسه نیز دلیلی است برای سفر افراد بسیاری به این کشور تا در کنار انجام امور پزشکی و کاشت مو خود از این جذابیت ها لذت ببرند.

اما یکی از عوامل مهم در انتخاب مراکز درمانی و کشور مدنظر برای انجام کاشت مو هزینه ها است. کاشت مو در فرانسه با در نظر گرفتن کیفیت بالا از هزینه های بالایی نیز برخوردار است. به ویژه برای ایرانیان (حتی ایرانیان مقیم اروپا).

بهترین کشورها برای کاشت مو ایرانی ها

ایرانی های زیادی در کشورهای آلمان و فرانسه سکونت دارند و برای انجام عمل های زیبایی خود علاقمند هستند به ایران سفر کنند. اما به دلایل مختلفی مانند فاصله طولانی این مساله قابل انجام نیست. و ایرانیان خارج از کشور مجبور به پرداخت هزینه های بسیار بالا جهت انجام عمل های زیبایی خود در خارج از کشور، به ویژه کشورهای اروپایی هستند.

کلینیک کاشت مو ایرانی در اروپا

همانطور که گفته شد ایرانیان مقیم کشورهای اروپایی جهت انجام عمل های زیبایی خود به ویژه کاشت مو علاقمند هستند که به کلینیک های ایرانی مراجعه کنند. با توجه به اینکه این امکان برای اکثریت این افراد مهیا نیست دکتر مهشید رفتاری با تاسیس کلینیک کاشت مو در شهر هامبورگ آلملن شرایطی را فراهم کرده است تا ایرانیان عزیز مقیم کشورهای اروپایی به راحتی بتوانند با پرداخت هزینه های پایینتر و با کیفیت بالا با توجه به بهره مندی از ابزار فوق پیشرفته درمان ریزش موهای خود را آغاز کنند

جهت رزرو وقت در شعبه ایران (تهران) با شماره های زیر تماس بگیرید

جهت رزرو وقت در کشور آلمان با شماره های زیر از طریق واتساپ در تماس باشید: