کاشت ابروی طبیعی | مراحل و روش های کاشت ابرو

یکی از مهمترین مسائل در زیبایی و جذابیت چهره هر فرد داشتن ابروهای پرپشت همراه با فرمی متناسب با صورت شخص است. برای داشتن ابروهایی با ویژگی های گفته شده افراد دست به اقداماتی مانند تتو یا هاشور نزد افراد غیر متخصص میزنند که علاوه بر نداشتن نتیجه مرغوب و مدنظر می تواند عوارض زیادی نیز به همراه داشته باشد. همچنین باید بدانیم که انجام تتو غیر قابل برگشت است و در صورت نداشتن رضایت برای پاک کردن آن نیاز به صرف زمان و هزینه های زیادی می باشد.

اما برای داشتن ابروهایی با تراکم بالا و فرم دلخواه چه باید کرد؟

کاشت ابرو طبیعی

بهترین و موثرترین روش برای رفع کم پشتی و ظاهر نامطلوب ابروها کاشت ابرو طبیعی می باشد. اصول و قواعد کاشت ابرو نیز مانند کاشت مو می باشد اما به دلیل حساسیت بالاتر نسبت به کاشت موی سر نیاز به تخصص و دقت بالاتری دارد. پس در انتخاب پزشک و مرکز درمانی خود نهایت توجه را داشته باشید.

مهمترین عواملی که در کاشت ابرو باید دقت شود روش و تکینیک کاشت ابرو، زاویه و جهت خواب ابروها می باشد.

مزایای کاشت ابرو در کلینیک کاشت موی دکتر رفتاری

  • انجام عمل برداشت و کاشت ابرو در یک جلسه
  • بدون نیاز به بیهوشی
  • با کمترین احساس درد و خونریزی
  • رشد و جهت خواب موی طبیعی
  • از بین رفتن جای زخم ها بعد از یک هفته
  • تراکم مناسب
  • برداشت مو با سوزن های نانو (آلمانی و آمریکایی)
  • همراه با تکنولوژی میکرو FIT
 

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

بر اساس میزان ریزش یا کم پشتی ابرو هزینه پیوند موی ابروی شما مشخص می شود، شما عزیزان می توانید با ارسال عکس ابروهای خود از طریق دایرکت اینستاگرام و یا ارسال آن به شماره 09124871745 در واتساپ یا تلگرام از هزینه کاشت ابروی خود مطلع شوید و همچنین به صورت رایگان توسط دکتر مهشید رفتاری مشاوره شوید.

لینک عضویت در اینستاگرام  

مراحل انجام پیوند ابروی طبیعی

در ابتدای کار و بعد از رزرو وقت کاشت، ابروهای شما توسط دکتر مهشید رفتاری  بررسی شده و در مورد طرح ابرو و خط رویش آن از شما نظرخواهی می شود و مواردی همچون عدم مصرف دخانیات و الکل تا روز کاشت توسط پزشک به شما توصیه میشود.

روز کاشت:

قبل از شروع عمل هماهنگی با آزمایشگاه انجام شده و از شما آزمایش خون جهت برخی بررسی های اولیه گرفته می شود. و سپس شما به اتاق جراحی VIP  کاشت ابرو وارد شده و مراحل آماده سازی برداشت مو شروع می شود. این پروسه حدود 2 ساعت زمان می برد و در این میان شما به راحتی و بدون احساس درد بروی تخت مخصوص دراز خواهید کشید.

بعد از پایان برداشت مو از ناحیه موردنظر (که معمولا بخش بسیار کوچکی از پشت سر می باشد) پانسمان انجام شده و 30 دقیقه زمان برای استراحت و صرف نهار خواهید داشت. سپس مجدد به اتاق کاشت برگشته و مرحله کاشت ابرو آغاز می شود.

در این بخش موهای از قبل برداشته شده توسط سوزن های بسیار ریز در محل ابروی شما به صورت دانه ای (گرافت) رعایت جهت و خواب طبیعی ابرو کاشت می شود.

در انتها محل کاشت شستشو شده و آماده ترخیص میشوید. در مقالات بعدی به نحوه مراقبت های بعد از کاشت ابرو میپردازیم