کاشت مو در آلمان | دکتر مهشید رفتاری شعبه آلمان

کلینیک بین المللی و فوق تخصصی کاشت موی دکتر رفتاری، کار خود را درسال 1396 در کشور آلمان (هامبورگ و فرانکفورت) همراه با خدمات زیبایی و کاشت مو آغاز نموده و با مخاطبان بسیاری نیز همراه شده است، از جمله افرادی که در سالیان اخیر از خدمات کلینیک کاشت موی دکتر رفتاری بهره مند شده اند؛ می‌توان به ایرانیانی اشاره کرد که مقیم آلمان بوده اند و با توجه به بالا بوذن قیمت کاشت مو در آلمان و سایر نقاط اروپا، ترجیح داده اند خدمات کاشت مو یا کاشت ابروی خود را از این مرکز دریافت نمایند.

قیمت کاشت مو در آلمان چقدر است ؟

هزینه های کاشت مو در آلمان و اروپا به نسبت ایران بسیار بالاتر بوده و با توجه به طرفداران زیادی که کاشت مو و کاشت ابرو در سالیان اخیر به دست آورده اند ضرورت دسترسی به یک مرکز کاشت مو با هزینه های مناسب تر بیش از پیش احساس می‌شود.

به همین دلیل مرکز کاشت موی دکتر رفتاری فعالیت خود را در شهر هامبورگ در کشور آلمان آغاز نمود و هم اکنون این مرکز با استقبال مناسب ایرانیان مقیم آلمان و اروپا همراه شده است. لازم به ذکر است که ایرانیان مقیم سایر شهرهای آلمان یا اروپا میتوانند از خدمات این مرکز بهره مند شوند.

شما عزیزان می‌توانید جهت بررسی هزینه کاشت موی خود تصاویر موی سر خود را از زاویه بالا، پایین و نیم رخ به شماره واتساپ (09124871745) و یا در دایرکت اینستاگرام دکتر رفتاری ارسال نمایید. تعداد گرافت های کاشته شده بستگی به وضعیت بانک مو، خط رویش طراحی شده و شیوه کاشت موی شما دارد و براساس نظر متخصص کاشت مو و مشورت با مراجعین انتخاب میشود. 

در همین راستا تلاش داریم تا با مخاطبان مقیم اروپا بیشتر از پیش در ارتباط باشیم.

 

 

شما عزیزان میتوانید از طریق فرم زیر شماره خود را ثبت و از تخفیف کاشت مو در آلمان (هامبورگ) بهره مند شوید…
همچنین میتوانید جهت اطلاع از قیمت ها و مشاوره حضوری رایگان با شماره 00989124871745 در واتساپ یا وایبر در تماس باشید.
پاسخدهی به زبان های آلمانی، فارسی و انگلیسی

ویدیو های کاشت موی ما را در یوتیوب دنبال کنید

جهت مشاهده نمونه کارهای دکتر مهشید رفتاری کلیک کنید