برای مشاوره رایگان تماس بگیرید : 88884501

کاشت ریش و سبیل

روش های کاشت ریش و سبیل

بدون شک جوانی که ریش ندارد احساس مردانگی نمی کند و اعتماد به نفس ندارد.ضمنا چون کم سن و سال تر به نظر می رسد اطرافیان او را به عنوان یک مرد کامل قبول ندارند. این مساله در روابط اجتماعی وبه ویژه درمرحله انتخاب همسر مشکلات زیادی برای فرد ایجاد می کند.در ادامه درباره کاشت ریش و سبیل مطالبی بخوانید:

در حال حاضر منطقی ترین درمان کم مویی صورت کاشت موی طبیعی است.

 

کاشت ریش و سبیل
در کاشت ریش و سبیل گرافت های یک تار مویی یا دوتار مویی در پوست صورت کارگذاشته می شود و از گرافت های 3 یا 4 تارمویی استفاده نمی شود تا نتیجه عمل شکل طبیعی داشته باشد.

لذا روش fit بهترين روش كاشت در اين افراد ميباشد. معمولا 2000تا 500 گرافت لازم است تا پوشش مناسبی در کل صورت ایجاد شود. با این حال بیمارانی که صورت شان کاملا بدون مو است می دانند که با یک جلسه نمی توان تراکم موی کاملا طبیعی ایجاد کرد ولازم است در مرحله دوم لابلای موها را پر کرد
لازم به یادآوری است که موهای کاشته شده پس از چند هفته به طور موقت می ریزد. رشد مجدد موها از ماه سوم شروع شده و به تدریج ظرف 9 ماه کامل می شود.
از آنجا که ضخامت موهای کاشته شده در صورت و زاویه رویش انها صد درصد با موهای طبیعی مطابقت نمی کند بهتر است موهای جدید همیشه کوتاه نگه داشته شوند. تجربه نشان می دهد که اغلب بیماران تنها با پدیدار شدن نقاط سیاه در صورت که همان موهای ریش و سبیل هستند و باعث زبری پوست می شوند احساس رضایت می کنند و به دنبال تراکم یا پرپشتی خیلی زیاد نیستند

کاشت ریش و سبیل عارضه خاصی ندارد.ممکن است چند هفته جوش صورت ایجاد شود که با درمان آنتی بیوتیکی بهبود می یابد.