برای مشاوره رایگان تماس بگیرید : 88884501

موهای زائد-دکتر رفتاری
مراقبتهاي قبل و بعد از ليزر
دسامبر 4, 2015
گرافت مو
گرافت مو
دسامبر 7, 2015
کاشت ابرو_دکتر رفتاری

کاشت ابرو چگونه انجام میشود؟

ابروهایی که پر هستند، ظاهر متناسب و زیبایی دارند و معمولاً توجه سایرین را به خود جلب نمی‌کنند. اما چیزی که باعث جلب توجه دیگران می‌شود، وجود ابروهای نازک یا خالی است که می‌تواند توجه ناخواسته سایر افراد را به سمت شما جلب کند.
امروزه از روش‌های تأیید شده کاشت ابرو برای رفع دائم مشکل کم مویی ابرو استفاده می‌ شود.

ترمیم ابرو

یک راهکار مؤثر برای جایگزینی ابرو یا اصلاح بخش‌های کوچک از موهای از بین رفته است که به خاطر برداشتن بیش از حد موی ابرو، اثرات ناشی از زخم‌ها، یا مسائل ژنتیک در افراد مشاهده می‌شود.
كاشت ابرو با استفاده از روش fit از موهاي بسيار نازك پشت سر به صورت تك تك استفاده ميشود و با تكنيك منحصر به فردي در ناحيه ابروي كم پشت يا ناحيه آسيب ديده پوست كه منجر به ريزش ابرو شده،كاشت ميگردد.

در زیر عکس قبل و بعد کاشت ابرو را مشاهده میکنید:

قبل کاشت:

کاشت ابروی طبیعی

بعد کاشت ابرو:

کاشت ابرو

 

کاشت ابرو

یک روش درمانی به شدت هنری است که در آن یک ابرو بطور خاص بر اساس نوع صورت، ویژگی‌های آن، و نتایج مورد انتظار شما طراحی می‌شود. یک پزشک با تجربه می‌تواند یک ظاهر کمانی همراه با ضخامت مناسب و فاصله کافی بین ابروها برای شما ایجاد کند و طول ابرو را با توجه به نیاز شما مشخص نماید.
اگرچه این پروسه زمان زیادی لازم ندارد تا به رشد موهای ابرو بینجامد اما به مهارت و تجربه بالایی نیاز دارد.کلینیک ونک این تضمین را به شما میدهد که تیم دکتر مهشید رفتاری یکی از مجرب ترین تیم های کاشت مو  و ابرو هستند.

تراکم و کیفیت کار در کاشت ابرو بسیار حرفه ای و بالا خواهد بود به طوری که رشد و ظاهر آن کاملا طبیعی و غیر قابل تشخیص است.

 

کاشت ابرو

 

داشتن ابرو،سبیل،ریش پرپشت

 

برس زدن ابروها و مژه ها در رشد آن موثر می باشد. برای این کار باید با یک برس کوچک و تمیز روزی چند بار ، مژه ها و ابروها را برس بزنید.
برای رشد و تقویت بهتر موهای صورت کارهای زیر را انجام دهید و نتیجه آن را ببینید:
پوسته چوبی فندوق را از آن جدا کرده و بسوزانید، خاکستر حاصل را به موی صورت خود (ریش ، سبیل، ابرو) مالیده و خوب ماساژ دهید،این کار باعث تقویت ریشه و خود موی آن ناحیه میشود.
مقداری روغن بادام را با پوسته زیتون مخلوط کرده، و بگذارید حدود 3 روز بماند، پس از گذشت این مدت، حدود 30 دقیقه آن را جوشانده و سپس صاف نمایید، این مایع صاف شده برای تقویت موهای مژه و ابرو مفید بوده و همچنین باعث روییدن و پرپشت شدن موهای صورت می شود.
هورمون دنبلان برای پرپشت کردن ریش و سبیل بسیار موثر است. برای این کار بهتر است از ورقه های نازک دنبلان استفاده کنید و آنهارا بر روی صورت و آن قسمت هایی که میخواهید پر مو شوند قرار داده و پس از گذشت 1 ساعت آنها را برداشته و صورت خود را بشویید. این عمل را هر روز تکرار کنید و نتیجه اش را شخصا مشاهده نمایید.
میوه سفید نارگیل و مغزهای چرب، مانند گرود، بادام از اگر ریز و پودر نموده و بر روی ابروها و سبیل بمالید باعث مشکی شدن آنها میگردد و اگر خشک شده آنها را بسوزانید از خاکستر آنها هم می توانید استفاده کنید. مالیدن زرده و سفیده تخم مرغ به موهای صورت، باعث درآمدن ریش و سبیل و پرپشت شدن آنها می شود.
سیر را بسوزانید و به صورت خاکستر در آورید و به آن تره کوهی نیز اضافه کنید، این مواد را در روغن زیتون جوشانده و به صورت خود بمالید.