تیم تخصصی کاشت موی دکتر مهشید رفتاری

کاشت موی طبیعی به روش FIT  با بالاترین تراکم و بدون ریزش تا پایان عمر، یکی از پرطرفدارترین روش های کاشت مو در دنیاست و در شعبه آلمان نیز انجام می‌شود. نتایح این روش کاشت مو کاملا رضایت بخش است. شما عزیزان میتوانید اکنون با شماره های ما تماس بگیرید.

کاشت موی طبیعی پرتراکم
کاشت موی ایران

شما هم به دنبال بهترین روش هستید!

کاشت مو به روش FIT که در کلینیک کاشت موی دکتر رفتاری انجام می‌شود یکی از بهترین روش های کاشت مو در دنیاست و روزانه بیش از 5000 نفر در دنیا به این شیوه موهای از دست رفته خود را باز می‌گردانند. بهترین کلینیک های کاشت مو در تهران این شیوه را در کنار دیگر روش های  کاشت مو انجام می ‌دهند. 

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که در بین روش های مختلف کاشت مو کمی سرگردان شده اید و نمیدانید بهترین روش کاشت مو کدام است؛ پیشنهاد میکنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید و پاسخ خود را خواهید گرفت.

کاشت موی FIT چگونه است؟

در این روش بدون آسیب به بانک مو و به جا ماندن جای بخیه بعد از کاشت، گرافت یا همان فولیکول های مو از محل بانک مو، توسط سوزن های بسیار نازک برداشت می‌شوند و در ناحیه طاسی و خط رویش طراحی شده توسط متخصص کاشت مو، کاشته می‌شوند. به خاطر داشته باشید که این روش در یکروز انجام می‌شود و بعد از پایان کار، شما میتوانید به فعالیت های روزانه خود ادامه دهید و نیازی به مراقبت های خاص نیست. بعد از پایان عمل کاشت مو به شما یک برگه همراه با ویتامین های مورد نیاز (الزامی نیست) داده می‌شود و همواره میتوانید از طریق واتساپ و یا مراجعه حضوری به کلینیک دکتر رفتاری سوالات خود را مطرح کنید.

ریزش روزانه مو

کارهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا ریزش مو را کاهش دهید یا متوقف سازید. اما آنچه

Read More »

کاشت مو در شیراز ریزش و ترس از طاسی یکی از دغدغه های اصلی آقایان در رابطه با زیبایی چهره

Read More »

میزان ریزش طبیعی مو در روز چقدر است؟ سر هر فرد بالغ به طور میانگین دارای 100 الی 150 هزار

Read More »

یکی از مهمترین مسائل در زیبایی و جذابیت چهره هر فرد داشتن ابروهای پرپشت همراه با فرمی متناسب با صورت

Read More »